Украина, 76026, г.. Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепы, 179
ЗАМОВИТИ ДОБРИВО

Зниження активності в кінці року не вплинуло на зростання цін, що спостерігається з середини грудня. Таким чином, ціни на пшеницю тестують зони технічного опору на Євронекст. Пише agritel.com.

Ціни на пшеницю наближаються до 190 € / т за контрактом на березень 2020 року, повертаючись до рівнів початку липня. Твердість цін на урожай 2019 року також ще підтримує такі контракти, зокрема контракти на урожай 2020 року, які наближаються до найвищих рівнів за останні 6 місяців.

З початку наступного року оператори будуть уважно стежити за зростанням євро по відношенню до долара. На даний момент паритет як і раніше близький до 1.12, що є найвищим рівнем з серпня. Незважаючи на зростання цін в Чорноморському регіоні, динаміка експорту буде вирішальним фактором у другій половині сезону.

ООО «Инновационное общество ИНВЕП» - это предприятие химико-технологического профиля, ориентированное на сельскохозяйственную, нефтегазовую и лесоперерабатывающую отрасли промышленности, а также на экологическую защиту окружающей среды.

Предприятие производит 35 наименований готовой продукции, которые защищены патентами Украины и по собственному НОУ-ХАУ:

  • Для сельского хозяйства;

  • Для бурения скважин и нефтегазодобычи;

  • Для экологической защиты окружающей среды.

ЗАКАЗАТЬ УДОБРЕНИЕ
© 2019 Удобрение «Живица». ООО «Инновационное общество ИНВЕП».
envelope-oprinttintleafphonemapphonemap